16 вересня • оновлено в 05:42

/ Інші види спорту

Українка виграла "золото" ЧС із дзюдо, перемігши у фіналі чинну чемпіонку

50.2т Читати матеріал російською

Українська дзюдоїстка Дарина Білодід стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 48 кілограмів. 17-річна киянка на першості планети в Баку в фіналі здолала переможницю 2017 року японку Фуну Тонакі.

Білодід упевнено виграла попередній раунд, по черзі перемігши спортсменок із Косово, Китаю і Казахстану. У півфіналі Дарина впоралася із аргентинкою Паулою Парето, яка є чинною олімпійською чемпіонкою, — 1:0.

Вирішальна сутичка пройшла під диктовку українки, яка за дві хвилини до кінця основного часу провела неперевершений кидок, поклавши суперницю на спину, і суддя з Росії зафіксував перемогу Білодід іппоном.

Відзначимо, що українка стала наймолодшою ​​чемпіонкою світу в історії дзюдо.

Завдяки цьому успіху Україна вийшла в лідери загального заліку чемпіонату світу з дзюдо-2018.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна завоювала 6 медалей на Кубку Європи з дзюдо.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!