24 жовтня • оновлено в 08:06

/ Інші види спорту

Українка Білодід завоювала "золото" Європейських ігор, перемігши росіянку

54.8т Читати матеріал російською

Дзюдоїстка Дар'я Білодід виборола першу медаль для України на II Європейських іграх, які стартували 21 червня в Мінську.

Президент Федерації дзюдо України Роман Насiров привітав Дар'ю з розкішною перемогою.

У вирішальній сутичці вагової категорії до 48 кг 18-річна киянка була сильнішою за Ірину Долгову з Росії, провівши ваза-арі.

Дарина в 1/8 фіналу розібралася іппоном з 32-річною угоркою Евою Чернівецька, а в чвертьфіналі перемогла француженку Мелані Клеман.

У півфінальній сутичці з бронзовою призеркою Євро-2018, сербкою Міліков Ніколіч, українка дозволила провести ваза-арі, але все ж перемогла іппоном.

Другу нагороду вищої проби у ваговій категорії до 66 кг здобув дзюдоїст Георгій Зантарая.

Цей успіх дозволили нашій країні піднятися в топові позиції в загальному медальному заліку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Білодід у вересні виграла дорослий чемпіонат світу у ваговій категорії до 48 кілограмів, ставши наймолодшою чемпіонкою світу в історії цього виду спорту.

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "OBOZREVATEL".