/ Інші види спорту

Українка Білодід з історичним рекордом виграла чемпіонат світу з дзюдо

Наша співвітчизниця перемогла в олімпійському Токіо
28.4т Читати матеріал російською

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла чемпіонат світу в категорії до 48 кілограм .

Дарина стала наймолодшою дворазовою чемпіонкою світу в історії. На момент перемоги їй виповнилося 18 років і 11 місяців.

Дар'я Білодід

У фіналі 18-річна киянка здолала місцеву фаворитку Фуну Тонако. Єдиний бал українці приніс один ваза-арі в середині вирішальний дуелі.

Українка Білодід з рекордом виграла ЧС з дзюдо

Президент Федерації дзюдо України Роман Насиров привітав українку з повторенням минулорічного досягнення.

Нагадаємо, Дар'я Білодід в 2018 році виграла чемпіонат світу в Баку, ставши наймолодшою переможницею світової першості в історії дзюдо. У тому фіналі Дарина також перемогла Тонако.

Хто з ким зустрічається в українському спорті, дізнавайся у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "OBOZREVATEL".