LTE планшету Взяти участь

/Інші види спорту

Україна завоювала третє "золото" на ЧЄ з літніх видів спорту

9.6тЧитати матеріал російською

Жіноча збірна України з синхронного плавання виграла чемпіонат Європи з літніх видів спорту, який 2-12 серпня проходить у Шотландії та Великобританії.

Збірна України з синхронного плавання

twitter.com/LENaquatics

Наша команда у складі Єлизавети Яхно, Анастасії Савчук, Валерії Апрелевої, Вероніки Гришко, Олександри Кашуби, Яни Наріжної, Катерини Резник, Аліни Шинкаренко, Марини та Владислави Алексєєвих, Марти Федіної та Олександри Коваленко посіла перше місце у довільній програмі в комбінації.

Українки набрали 94,4667 бали, випередивши італійок (92,6000) та іспанок (91,4667). Збірна Росії ще до старту турніру оголосила про пропуск даного виду програми.

Зазначимо, що це вже третя медаль українських синхроністок на континентальній першості. Раніше наш дует Яхно - Савчук став срібним призером. Також "срібло" українки завоювали у командному турнірі.

3 серпня першу золоту медаль на ЧЄ з літніх видів спорту завоював велогонщик Роман Гладиш (наш спортсмен першим фінішував в скретч), друга найвища нагорода на рахунку плавця Михайла Романчука.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Європи з літніх видів спорту" на сайті "OBOZREVATEL".