Україна взяла першу медаль на ЧЄ з дзюдо

7.9тЧитати новину російською

Українка Марина Черняк виборола бронзову медаль на чемпіонаті Європи з дзюдо, який з 26 по 28 квітня проходить в Тель-Авіві (Ізраїль). Першість об'єднало 375 спортсменів від 44 країн.

У перший день континентального форуму 30-річна запоріжанка стала третьою у ваговій категорії до 48 кг, здолавши в "малому" фіналі француженку Мелані Клемент. Переможницею стала росіянка Ірина Долгова, яка в фіналі здолала венгерку Єву Черновiцкi.

Нагадаємо, що 7 квітня українець Каро Марандян виборов "бронзу" на Кубку Європи з дзюдо, який пройшов в хорватському Дубровнику. Спортсмен з Кременчука став призером у вазі до 66 кг, перемігши вже на старті сутички за бронзову медаль албанця Індріта Кулхажа.

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "Обозреватель".