Українські дзюдоїсти викликали фурор в Глазго

14,8 т.

У шотландському Глазго 17 червня завершився чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів, на якому збірна України була однією з найкращих. Українські спортсмени везуть додому 14 медалей - п'ять золотих, чотири срібні й п'ять бронзових.

Про це повідомила Федерація дзюдо України у Facebook.

Перше українське золото виборов один із найтитулованіших ветеранів-дзюдоїстів Нугзар Месаблівшвілі з Києва. Ще один українець з грузинським прізвищем - дніпрянин Ілля Чимчиурі - також підняв синьо-жовтий прапор над головою, перемігши у категорії М4, до 90 кг. Український гімн грав також для Лариси Масенко із Києва (категорія F4, до 70 кг) і Сергія Балабана з Дніпра (M2, до 90 кг).

Читайте: Небитий український боксер переміг нокаутом в історичному бою

В останній день чемпіонату Європи серед ветеранів збірна України виграла золоту нагороду командних змагань "стінка на стінку" у категорії ТМ30 (спортсмени від 30-ти до 39 років). У драматичному півфіналі проти команди Азербайджану українці програвали - 0:2, але змогли вирвати перемогу з остаточним рахунком 3:2. У "золотому" поєдинку з німецькими дзюдоїстами все стало зрозуміло ще на початку. 5:0 - переконливий тріумф наших ветеранів.

Чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів проходив з 14-го по 17 червня у Шотландії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, американській вболівальниці вдався неймовірний трюк на бейсбольному матчі.