Підсумковий медальний залік Юнацької Олімпіади-2018: де Україна

30,6 т.

Збірна України посіла десяте місце у підсумковому медальному заліку Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року, які завершилися в Буенос-Айресі. На рахунку нашої команди 18 нагород — п'ять золотих, сім срібних та шість бронзових медалей.

Чемпіонами Ігор стали фехтувальниця Катерина Чорній, весляр Іван Тищенко, легкоатлети Валерія Іваненко, Ярослава Магучіх та Михайло Кохан.

Читайте: Росія забила найбільш курйозний автогол в історії у фіналі Олімпіади

Варто зазначити, що ще п'ять медалей (дві золоті, срібну та дві бронзові) наші співвітчизники завоювали у змішаних змаганнях. Зокрема Софія Лискун здобула "бронзу" у стрибках у воду в парі з представником Росії. Нагороди, здобуті не в індивідуальних змаганнях, в загальному заліку країн не враховуються.

Як повідомляв OBOZREVATEL, уродженка України Оксана Мастерс стала спортсменкою року у світі за версією організації Women's Sports Foundation, випередивши знамениту російську фігуристку.