/ Інші види спорту

Наш шпажист переміг росіянина у фіналі КС і змусив слухати гімн України

16.6т
Читати матеріал російською

Український шпажист Ігор Рейзлин завоював першу в кар'єрі золоту медаль Кубка світу.

34-річний Рейзлин в фіналі етапу в Берні (Швейцарія) виявився сильнішим за бронзового призера ЧС-2017 з Росії Вадима Анохіна.

Ігор Рейзлин (другий ліворуч)

Вирішальна зустріч пройшла у драматичній боротьбі і завершилася з рахунком 11:10 на користь нашого співвітчизника.

Ще один українець Роман Свичкарь зайняв на турнірі третє місце. Також бронзову медаль на етапі Кубка світу в Орлеані завоювала українка Ольга Харлан.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська фехтувальниця Ольга Харлан виграла чемпіонат світу-2019, обігравши в фіналі росіянку Софію Велику.

Дізнавайся результати матчів Ліги чемпіонів у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Фехтування" на сайті "OBOZREVATEL".