Гол тисячоліття: футзаліст забив фантастичний м'яч бісіклетою - опубліковано відео

62,4 т.

Гравець іспанського футзального клубу "Вінья Альбано Вальдепеньяс" Дані Сантос забив фантастичний гол у Прем'єр-лізі країни. Епізод стався в матчі проти "СД УМА Антекера" (5:3).

На 19-й хвилині форвард отримав передачу від голкіпера і, навіть не обробляючи її, в падінні бісіклетою пульнув через себе, зробивши рахунок 3:0. Воротар "Антекери" був безсилий проти такого фантастичного удару. У коментарях під відео цей м'яч уже встигли охрестити голом тисячоліття.

Клуб Дані Сантоса займає передостаннє, 15-е місце в таблиці, опонент - рядком вище.

Читайте: Воротар забив фантастичний гол ударом від своїх воріт - опубліковано відео

На початку листопада бельгійський голкіпер Кевін Франс із клубу "Расинг Гент" відзначився фантастичним ударом у матчі 4-го дивізіону країни проти "Ольса Бракель". Воротар забив бічними "ножицями" на четвертій доданій хвилині поєдинку.