Гімн України! Неймовірні емоції унікальної чемпіонки з Києва підкорили світ - яскраве відео

257,3 т.

Українка Дарина Білодід, вигравши чемпіонат світу з дзюдо у ваговій категорії до 48 кілограмів, стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії цього виду спорту. У фіналі першості планети в Баку 17-річна киянка здолала переможницю 2017 року японку Фуну Тонако і викликала фурор неймовірними емоціями після перемоги.

Усвідомивши, що вона стала найсильнішою дзюдоїсткою планети, Дар'я розридалася в прямому ефірі. Втішати спортсменку кинулася її тренер і мама - Світлана Кузнєцова. Емоції нашої співвітчизниці не залишилися непомітними.

Спершу щирістю дівчини захопилися телевізійні коментатори. Пізніше, коли відео фінальної сутички і урочистої церемонії нагородження потрапило в мережу, до захоплених відгуків приєдналися й інтернет-користувачі з усього світу.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам самим подивитися, як це було.

Читайте: "Дійсно сильна": збірна України готується до ЧС-2018 із дзюдо

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна завоювала 6 медалей на Кубку Європи з дзюдо.