Ягодка приніс шосту золоту медаль Україні на Європейських іграх

22,9 т.

Український шабліст Андрій Ягодка - чемпіон Європейських ігор в Баку. У фіналі наш фехтувальник переміг румуна Тіберіу Долнічану з рахунком 15:10.

Турнірний шлях 26-річний Ягодка почав з бою проти угорця Етель Раваш (15: 9). В 1/8 фіналу одесит переграв італійця Массімільяно Муроль (15:13). У чвертьфіналі наш шабліст впевнено переміг румуна Аліна Бадю (15: 8). А в півфінальному поєдинку одесит "заколов" італійця Альберто Пеллегріні (15:11).

На жаль, олімпійська чемпіонка з фехтування на шпагах Яна Шемякіна програла в першому ж раунді. Львів'янка в наполегливому матчі поступилася естонці Еріці Кірпу (13:14).

У середу будуть розіграні медалі в шаблі серед чоловіків і рапірі серед жінок. Україну представлять Богдан Нікішин та Ольга Лелейко.

Дивіться: Європейські ігри-2015: дивитися онлайн відеотрансляцію з Баку

Впевненість додавалася з кожним кроком

"З ранку день складався не дуже вдало для мене. Я маю на увазі, що був незадоволений собою. Поєдинки проходили дуже важко, але з кожним кроком, який наближав мене до фіналу, ставало легше і додавалася впевненість. Фінальна зустріч з румунським шаблістом була непростою . Він випереджав мене в рахунку, але все ж мені вдалося перехопити ініціативу в свої руки і вирвати перемогу. Хочу побажати нашим спортсменам вірити в свої сили, тоді перемога обов'язково прийде ", - зазначив після бою Андрій.

Нагадаємо, раніше у вівторок Андрій Хлопцов виграв заплив на 50 метрів батерфляєм .

Тепер в скарбничці України 31 медаль - 6 золотих, 11 срібних і 14 бронзових. У медальному заліку Україна піднялася на 10-е місце .