/ Інші види спорту

Український плавець з національним рекордом став віце-чемпіоном світу

12.6т
Читати матеріал російською

Український плавець Михайло Романчук завоював срібну медаль у фіналі чемпіонату світу з водних видів спорту, який проходить в Будапешті (Угорщина). 20-річний уродженець Рівного проплив півторакілометрову дистанцію за 14: 37.14, встановивши рекорд України.

Наш співвітчизник лише 1.3 секунди поступившись переможцю, італійцеві Грегоріо Пальтріньері (14: 35.85). "Бронза" дісталася австралійцеві Макові Ортону (14: 47.70).

Відзначимо, що це друга медаль української збірної на світовій першості. Раніше Андрій Говоров став третім на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Нагадаємо, що навесні минулого року Романчук завоював "бронзу" на чемпіонаті Європи з плавання, а восени виграв 400-метрівку заключного етапу Кубка світу.

Дізнайся першим, коли Суркіс продасть «Динамо» у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "плавання" на сайті "OBOZREVATEL".