Рубка до крові: в Києві відбувся видовищний турнір ММА

24,2 т.
ММА Київ

У Києві 18 березня відбувся чемпіонат зі змішаних єдиноборств ММА. Турнір, який є відбірковим на національну першість (28-30 квітня), вийшов неймовірно видовищним.

Участь в яскравих змаганнях взяли 93 спортсмени, які виступають у 14 столичних клубах, а також представники міст Фастів та Ужгород. Медалі і звання чемпіона Києва були розіграні в жорстких боях у восьми вагових категоріях.

Читайте: Історична перемога: український боєць ММА виграв чемпіонат світу в Росії - з'явилося відео тріумфу

Рубка за нагороди вийшла серйозною. Бригаді швидкої допомоги, яка чергувала біля рингу, неодноразово доводилося приводити спортсменів до тями. Головними ушкодженнями бійців були розбиті губи і носи. Крім зупинки крові, після больових прийомів під час поєдинків, медики допомагали побитим хлопцям заморожуванням.

Головним протистоянням вечора ММА став бій у суперважкій вазі (понад 93 кг) між Володимиром Бобровим ("Фенікс") і Гнатом Тєлєгіним ("Кратос"). Хлопці так билися, що в одному з моментів ледь не випали за межі рингу.

І все ж у першому раунді переможця визначити не вдалося, тому розв'язка турніру сталася в другій трихвилинці. Емоції на рингу і за його межами зашкалювали.

Читайте: "Був шокований": український боєць відверто розповів, як побив росіянина у фіналі чемпіонату світу в РФ