Українська красуня виграла в Росії Кубок Європи

39,5 т.

Житомирська легкоатлетка Юлія Єлістратова виграла "срібло" на останньому європейському етапі Кубка світу з триатлону, який фінішував 26 вересня в російському Сочі. Цей результат дозволив 27-річній українці зміцнити лідерство в загальному заліку і завоювати Кубок Європи.

Читайте: Міністерство спорту ввело санкції проти Росії

Водний етап Єлістратова закінчила в кінці першої десятки, але вже під час велогонки відіграла втрачені на плаванні секунди. Коло за колом (всього було вісім кіл) вона наближалася до лідерів гонки. У підсумку на біг наша спортсменка вирушила першою, а перед останнім колом, який складає 2,5 кілометра, бігла нарівні з Лізою Зібургег, програвши їй на фініші лише тридцять секунд. 1. Ліза Зібургер (Німеччина) - 1:59.04. 2. Юлія Єлістратова (Україна) - 1:59.34. 3. Аріна Шульгіна (Росія) - 2:00.14. 4. Анастасія Абросимова (Росія) - 2:00.59. 5. Марія Шорец (Росія) - 2:01.14.

Читайте: Український стрибун Бондаренко став віце-чемпіоном світу

"Приємно бути на подіумі. Вже по ходу гонки я хотіла бути першою, на третьому біговому колі мені здавалося, що я це можу. На сьогоднішній день моя суперниця виявилася сильнішою мене. Думаю, позначилася перерва через травми руки, отримана в липні на змаганнях. Але зараз я набираю форму, і для мене головне, що я зберегла лідерство за підсумками Кубка Європи", - заявила після змагань Єлістратова. Наступні етапи, які є відбірковими на Олімпійські Ігри, пройдуть в Мексиці, Туреччині та Південній Кореї. Сезон закінчується 8 листопада.