Українська легкоатлетка з рекордом завоювала "золото" міжнародного турніру

12.3тЧитати новину російською

Українка Ганна Плотіцина стала переможницею міжнародного легкоатлетичного турніру, який проходив у чеській Остраві. 30-річна сумчанка здобула "золото" в бігу на 60 метрів з бар'єрами.

Наша співвітчизниця здолала дистанцію за 7,99 секунд. Таким чином Анна повторила власний персональний рекорд, встановлений у 2015 році в польському Лодзі.

Варто зазначити, що в своєму забігу Плотіцина випередила американку Жасмин Стоверс на 0,06 секунди. Третьою фінішувала Шарона Баккер із Нідерландів (8,20 с).

Ще дві представниці України Вікторія Кащеєва і Христина Стуй із бігу на 60 метрів показали 6-ий і 8-ий час відповідно. А Василь Коваль став 8-м у забігу на 1500 метрів.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українські легкоатлетки здобули чотири "золота" на престижному турнірі у Франції.

Читайте всі новини по темі "легка атлетика" на сайті "Обозреватель".