Українка з рекордом виграла дві медалі на Кубку світу з плавання

42,5 т.
Дарина Зевіна

Українка Дарина Зевіна завоювала "золото" і "срібло" в перший день етапу Кубка світу з плавання, який проходить у французькому Шартре.

21-річна киянка в запливі на спині була найкращою на дистанції в 200 метрів і фінішувала другою на 50-метрівці.

Крім того, наша співвітчизниця змогла показати час 1:59.35, що є світовим рекордом кубкових змагань

Нагадаємо, що на Олімпіаді в Ріо Зевіна не змогла вийти у фінал, показавши 9-й результат у півфінальному запливі на 200 метрів. Спортсменка подолала дистанцію за 2:09.07.

Читайте: Україна здобула "золото" і "срібло" чемпіонату Європи з плавання

Нагадаємо, що раніше відомий плавець із Криму Андрій Говоров відмовився виступати за Росію.

На Олімпіаді-2016 Говоров не зміг здобути медаль у запливі на 50 метрів вільним стилем. Сам спортсмен позитивно оцінив свій результат на Іграх у Ріо.