Україна завоювала перше "золото" на Всесвітніх іграх-2017

17,1 т.
Всесвітні ігри

На Всесвітніх іграх - спортивних змаганнях, які в ці дні проходять у польському Вроцлаві з 20 по 30 липня - українські спортсмени завоювали перше "золото", повідомляє Радіо Свобода.

Сумоїстка Світлана Тросюк, яка виступає у ваговій категорії до 65 кілограмів, 22 липня завоювала золоту медаль.

"Я ще на такому ажіотажі, не дуже розумію, що я перша. Я до цього дуже довго йшла. Це вже треті мої Всесвітні ігри. До цього часу я була постійно п'ятою. І ось нарешті таке бажане "золото". Я завжди борюся в низькій стійці", - прокоментувала Тросюк свій успіх.

Читайте: Україна з рекордом завоювала два "золота" чемпіонату Європи з легкої атлетики

На шляху до "золота" українка у важкій зустрічі здобула перемогу над росіянкою Вірою Коваль. Потім Тросюк не залишила шансів представницям Норвегії, Японії і в фіналі зустрілася зі спортсменкою з Бразилії.

Ще одна сумоїстка Марина Максименко здобула "бронзу" в середній ваговій категорії. Раніше в скелелазінні український спортсмен Данило Болдирєв завоював "срібло".

Тепер в активі української збірної 5 медалей. У перший день змагань представниці підводного спорту виграли дві бронзові нагороди.

Відзначимо, що раніше збірна України стала віце-чемпіоном світу з синхронного плавання.