Луганчанка виграла для України медаль на чемпіонаті Європи

11,1 т.

У неділю, 10 квітня, українка Яна Дяченко завоювала бронзову медаль чемпіонату Європи з важкої атлетики, який з 9 по 17 квітня проходить в норвезькому Фьёрде. Уродженка Луганщини стала третьою в поштовху з результатом 98 кг у ваговій категорії до 48 кг.

За сумою двоборства наша важкоатлетка увійшла до п'ятірки кращих на континенті з результатом 176 кг (ривок 78 кг+поштовх 98 кг). Перше місце в жіночій категорії до 48 кг посіла туркеня Сібель Центр, друге - італійка Дженні Катерина Пальяро, третє - румунка Моніка суне Ченгер.

Читайте: Кримська гімнастка завоювала для України два "золота" Кубка світу

"Спасибі всім, хто сьогодні за мене вболівав і вірив в мене. Шкода, не змогла реалізувати себе в ривку, але це спорт. Я обов'язково зроблю висновки і буду працювати далі над своїми помилками. Дівчатам по команді бажаю вдалих виступів Україна, вперед!" - цитує Яну прес-служба Федерації важкої атлетики України.

Зазначимо, що в понеділок, 11 квітня, о 17:30 за київським часом, на поміст вийде представниця Одеської області Юлія Паратова (категорія до 53 кг).

Читайте: Україна виграла 12 золотих медалей на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Нагадаємо, що нещодавно Російських чемпіонів Європи з важкої атлетики дискваліфікували за допінг на 4 роки.