Україна здобула чотири медалі на престижному міжнародному турнірі з дзюдо

7.1тЧитати новину російською

Збірна України з дзюдо успішно виступила на престижному міжнародному турнірі Grand-Slam Baku 2017 у Баку. Наші спортсмени завоювали у столиці Азербайджану чотири медалі.

Бронзовими призерами стали Станіслав Бондаренко, Кеджау Ньябалі, Світлана Яремка та Єлизавета Каланіна, інформує Федерація дзюдо України.

У втішних фіналах у чоловіків киянин Ньябалі (до 90 кг) іппоном розібрався із азербайджанцем Абдулхагом Расуллом, а Бондаренко в категорії 100+ кг переміг кращого юніора 2015 року Дууренбайяра Улзібайярова.

У дівчат у категорії понад 78 кг Каланіна і Яремка перетнулися вже в першому раунді. Сильнішою в українському дербі виявилася Єлизавета. У результаті Каланіна програла в півфіналі, а Яремка виграла втішну сутичку. У поєдинках за бронзу обидві українки виявилися сильнішими за своїх суперниць.

Наступний етап Гран-прі з дзюдо пройде в Тбілісі з 31 березня по 2 квітня. Змагання у столиці Грузії стануть заключним етапом відбору до збірної України до майбутнього чемпіонату Європи, який пройде з 20 по 23 квітня у Варшаві.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українська дзюдоїстка-вундеркінд виграла престижний турнір у Празі.

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "Обозреватель".