Українка здобула "золото" чемпіонату Європи з самбо, жбурнувши росіянку у фіналі через голову

28,8 т.
Анастасія Шевченко

Українка Анастасія Шевченко стала чемпіонкою Європи з самбо, який проходить у Мінську. Наша співвітчизниця завоювала "золото" у перший день змагань, ефектно перемігши у фіналі росіянку Аліну Пчелінцеву.

Харків'янка, яка виступає у ваговій категорії до 60 кг, здолала суперницю з рахунком 3:2. Чемпіонськими виявилися кидки Насті через голову, інформує прес-служба Федерації самбо України.

Читайте: Українка Світоліна створила гучну сенсацію на великому тенісному турнірі, здобувши історичну перемогу

Крім тріумфу Шевченко, українці здобули в столиці Білорусі ще три медалі. Уродженець Херсона Андрій Кучеренко взяв "срібло" у категорії до 57 кг, а харків'янка Анастасія Новікова і Наталя Смаль з Івано-Франківська вибороли "бронзу". Дівчата стали третіми в категоріях до 48 і до 72 кг відповідно.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українка Ольга Харлан виграла Кубок світу з фехтування, "заколовши" російську олімпійську чемпіонку.