Українські синхроністки здобули в Росії "срібло" чемпіонату світу

22,8 т.
Яна Наріжна, Єлизавета Яхно

Українки спортсменки Яна Наріжна і Єлизавета Яхно тріумфально виступили на чемпіонаті світу із синхронного плавання серед юніорів, який проходить у Казані. У Росії дует наших співвітчизниць завоював срібні медалі, продемонструвавши результат 165,9185 балів.

У Росії дует наших співвітчизниць завоював срібні медалі, продемонструвавши результат 165,9185 балів. Українки випередили японську пару Ойа/Ясунага. Перше місце дісталося господарям турніру - Вероніці Калініній і Дарії Кулагіній.

Читайте: Чемпіонат Європи зі стрибків у воду-2017 відбудеться в Україні

Нагадаємо, раніше українська синхроністка виграла "срібло" юніорського чемпіонату Європи, що проходив у хорватському місті Рієка.

Крім того, "Обозреватель" повідомляв, що Україна здобула дві медалі на на чемпіонаті Європи з водних видів спорту.