Юна українка стала віце-чемпіонкою Європи з фехтування

10.3тЧитати новину російською
Інна Бровко

Українка Інна Бровко завоювала срібну медаль чемпіонату Європи з фехтування на шпагах серед юніорів, який проходить у Пловдиві (Болгарія). Як повідомляє прес-служба Національної федерації фехтування України, наша співвітчизниця в фіналі поступилася 8-му номеру світового рейтингу ізраїльтянці Вірі Майї з рахунком 13:15.

На шляху до фіналу Бровко здобула 11 перемог в 11 боях. Спершу Бровко виграла всі 6 сутичок уу груповому раунді, потім вибила з боротьби естонку Кармен-Лію Таграмаа (1/32 фіналу - 15:10), сербку Марту Гіяк (1/16 фіналу - 15:13), британку Даніель Лоусон (1/8 фіналу - 15:9), ізраїльтянку Ніколь Гавриленко (1/4 фіналу - 15:14), а в півфіналі Інна виявилася сильнішою за чемпіонку світу-2016 серед кадетів - італійку Алессандро Боццо (15:7).

46. Катерина Чорний (Україна )

Варто зазначити, що на цьому чемпіонаті Європи Україну також представляли Катерина Чорній, Наталя Степанян і Дарина Варфоломеєва. Чорній склала зброю в 1/32 фіналу, поступившись росіянці Айзанат Муртазаєвій із рахунком 10:15 Степанян також завершила свій виступ на цьому етапі, програвши чешці Катерині Досковій - 11:15, а Варфоломєєва змогла пробитися в 1/16 основної сітки турніру, де не впоралася з француженкою Камілль Набет - 9:15.

Нагадаємо, що восени минулого року національна жіноча збірна України з фехтування на шпагах у складі Фейба Бежури, Анфіси Почкалової, Ксенії Пантелеєвої та Олени Кривицької завоювали золоту медаль етапу Кубка світу, який проходив в Сучжоу (Китай).

Читайте всі новини по темі "Фехтування" на сайті "Обозреватель".

Підписуйся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, щоб бути в курсі головних новин України і світу https://m.me/obozrevatel

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!