Україна завоювала ще дві медалі на Європейських іграх

2,1 т.

Борці Жан Беленюк і Дмитро Пишков завоювали для України дві медалі на Європейських іграх в Баку. Скарбничка нашої збірної поповнилася "сріблом" і "бронзою". У змаганнях з греко-римської боротьби у вазі до 75 кг Пишков виграв бронзову медаль. У матчі за третє місце Дмитро здолав німця Паскаля Айсель з рахунком 3: 1. Що стосується Беленюка, то киянин приніс Україні "срібло". У фіналі категорії до 85 кг наш чемпіон світу програв росіянину Чакветадзе з аналогічним рахунком 1: 3.

Читайте: Стартовий день Європейських ігор в Баку завершився трагедією: шокуюче відео

Нагадаємо, раніше Україна завоювала першу медаль на Європейських іграх-2015 . "Срібло" нашій команді приніс ще один борець Дмитро Тимченко.