Українець виграв чемпіонат Європи з боротьби

218Читати новину російською

У неділю, 13 березня, українець Жан Беленюк завоював "золото" чемпіонату Європи з боротьби. Чинний чемпіон світу здобув перемогу в заключній сутичці турніру в змаганнях греко-римського стилю у ваговій категорії до 85 кг.

У 1/8 фіналу українець переміг Крістофера Йоханссона (Швеція) - 5:0, у чвертьфіналі він поборов Дениса Кудлу з Німеччини - 6:1, у півфіналі був сильнішим за Лаумітіса Адомайтіса з Литви - 2:1, а у вирішальній сутичці здолав Роберта Кабілашвілі з Грузії - 5:2.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що жіноча збірна України тріумфально провела чемпіонат Європи з вільної боротьби, ставши переможцем турніру. У столиці Латвії Ризі "жовто-сині" посіли перше командне місце, маючи на рахунку 59 балів. А місяць тому українські борці виграли 50 медалей на міжнародному турнірі.

Читайте всі новини по темі "єдиноборства" на сайті "Обозреватель".