Україна завоювала 63 медалі на чемпіонаті світу з плавання

6,2 т.

У шотландському Глазго завершився чемпіонат світу з плавання серед спортсменів із обмеженими можливостями. Серед 68-ти країн-учасниць збірна України посіла друге загальнокомандне місце - вітаємо наших героїв! За тиждень змагань 43 українських плавця-паралімпійця принесли нашій країні 63 медалі. В активі збірної України 21 комплект золотих, 27 срібних і 15 бронзових нагород, - повідомляє офіційний сайт Мінмолодьспорту.

Читайте: 15-річна українка завоювала медаль на Європейських іграх

Кращим українцем став Дмитро Виноградець, який завоював чотири "золота" в індивідуальній програмі і одну "бронзу" в естафеті. Серед жінок найбільше нагород у Єлизавети Мерешко - в її активі три золоті і одна срібна медалі в "індивідуалці", і ще одне "срібло" в естафеті.

Читайте: У Японії 100-річна бабуся встановила світовий рекорд із плавання

Переможцем турніру з 71-ї медаллю стала команда Росії, спортсмени зі США посіли третє місце в командному заліку. Нагадаємо, напередодні "Обозреватель" повідомляв, що в Москві померла олімпійська чемпіонка України з плавання.