Українські біатлоністи влаштували медальну феєрію на Паралімпіаді-2018

20.9тЧитати новину російською

Українські біатлоністи влаштували справжню медальну феєрію на Паралімпійських іграх-2018, які проходять в південнокорейському Пхенчхані. Наш співвітчизники здобули 13 березня весь комплект медалей - "золото", "срібло" і "бронзу".

Спершу чемпіоном Паралімпіади став 18-річний українець Тарас Радь. Уродженець Тернополя завоював золоту медаль в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 км серед сидячих спортсменів.

Наш біатлоніст на хвилину випередив найближчих переслідувачів. Друге і третє місце в цій дисципліні зайняли представники збірної США.

В індивідуальній гонці на 12,5 км серед стоячих спортсменів "срібло" здобув українець Ігор Рептюх.

23-річний уродженець Чернігова протягом майже всієї дистанції йшов третім, поступаючись канадцеві Марку Арендзу і французу Бенджаміну Давье.

Суперники українця допустили по одному промаху на останньому вогневому рубежі. Це дозволило Рептюху наблизитися до опонентів за часом, а потім завдяки неймовірно швидкому ходу на трасі навіть вийти вперед. Але в підсумку на фініші Ігоря все ж оминув француз.

А бронзову медаль Україні принесла Людмила Ляшенко. Наша 24-річна біатлоністка стала третьою в індивідуальній гонці 10 км в класі LW8 (з порушенням зору). Перші два місця взяли нейтральні спортсмени - Катерина Румянцева і Анна Міленіна.

Відзначимо, що для Ляшенко ця "бронза" стала третьою на Паралімпіаді-2018.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що РосЗМІ захопилися українкою, яка здобула п'ять медалей Паралімпіади для США.

Читайте всі новини по темі "Паралімпіада-2018" на сайті "Обозреватель".