Збірна Росії з хокею дико зганьбилася в стартовому матчі на Олімпіаді

61,0 т.

Збірна Росії з хокею, яка виступає на Іграх в Пхенчхані під нейтральним прапором, провально розпочала олімпійський турнір. Команда Олега Знарка зганьбилася в матчі зі Словаччиною, не втримавши переваги в дві шайби. У підсумку "триколор" зазнали сенсаційної поразки 2:3.

Російські гравці агресивно почали зустріч, відкривши рахунок уже на третій хвилині поєдинку - відзначився Прохоркін. Практично відразу ж хокеїсти РФ зусиллями Капрізова подвоїли перевагу.

Здавалося, що після такого старту словакам нічого не світить, проте вони зібралися з силами, зумівши переламати хід матчу.

Читайте: "Все одно свиня": на Олімпіаді пропісочили Росію через Путіна

За три хвилини до кінця періоду підопічні Крейга Ремзі провели дві стрімкі атаки, змусивши капітулювати воротаря збірної Росії Кошечкіна.

У другому періоді на льоду точилася рівна боротьба, в результаті чого рахунок на табло не змінився. А фінальний акорд у поразці росіян поставив Черешняк, який реалізував більшість.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що жіноча збірна Росії з хокею зганьбилася в другому матчі поспіль на Олімпіаді, програвши 0:5.