Російські хокеїсти вийшли до півфінала Олімпіади-2018 завдяки безглуздому курйозу: відео

16.6тЧитати новину російською

Воротар збірної Норвегії з хокею Ларс Хеуген потрапив у неприємну ситуацію на Олімпійських іграх 2018 року у Пхенчхані. Під час чвертьфінального поєдинку проти росіян голкіпер "білих ведмедів" загубив лінзу, що істотно ускладнило спортсмену виконання його функцій на льоду.

Інцидент стався ще на самому початку першої 20-хвилинки. Хеуген загубив лінзу в одному з ігрових епізодів, а під час паузу викинув на лід і другу. Буквально через кілька десятків секунд норвежець пропустив першу шайбу. При цьому на відео чітко видно, що він жестами дає зрозуміти про проблеми.

До кінця періоду у сітці воріт збірної Норвегії побувало ще три шайби. Цікаво, що Хауген продовжував залишатися на льоду, незважаючи на дискомфорт. У підсумку зустріч завершилася впевненою перемогою росіян - 6:1. У півфіналі вони битимуться з командою Чехії.

Як повідомляв "Обозреватель", хокеїст збірної Словенії Жига Егліч попався на вживанні допінгу під час Олімпіади-2018.

Читайте всі новини по темі "Олімпіада-2018" на сайті "Обозреватель".