31 травня • оновлено в 00:44

/ Олімпіада-2018

Опублікований підсумковий медальний залік Олімпіади-2018: на якому місці Україна

Збірна України в медальному заліку XXIII Зимових Олімпійських іграх в Південній Кореї фінішувала на 21-му місці, яке ділить з Угорщиною.

В активі нашої команди одна золота нагорода , яку в змаганнях з лижної акробатики завоював миколаївський фристайлист Олександр Абраменко.

Перемогу в неофіційному рейтингу кращих команд Олімпіади-2018 здобула Норвегія. На другому місці Канада. Замикає трійку Норвегія.

За кількістю медалей Україна повторила антирекорд Нагано-1998 року.