На Олімпіаді відбувся жіночий біатлонний спринт: результат збірної України

25,5 т.
Валя Семеренко

У південнокорейському Пхенхчанi жіночою спринтерській гонкою на 7.5 км стартували олімпійські змагання з біатлону. Краща з українок, Віта Семеренко, фінішувала на 14-му місці.

"Обозреватель" вів онлайн-трансляцію жіночого спринту.

Наша спортсменка показала чудову швидкість і, провівши ідеально стрілянину лежачи, претендувала на медаль. Один промах на стійці відкинув 32-річну сумчанку на 7-й рядок.

Українка не тільки не змогла скоротити 29-секундне відставання від лідера, а й ще більше програла на фініші.

Читайте: Вболіваємо за Україну! Біатлон на Олімпіаді-2018: розклад та результати гонок

Решта представниці збірної України провели бій ще менш успішно.

Валя Семеренко завершила гонку 46-й, Анастасія Меркушина 55-та, Віріна Варвинець 73-тя.

Всього фінішувало 87 спортсменів.

Біатлонна програма Олімпійських ігор продовжиться 11 лютого, у неділю, чоловічим спринтом. Початок о 13:15.

Як повідомляв "Обозреватель", капітан збірної України з біатлону Олена Підгрушна, яка стала прапороносцем нашої команди на феєричної церемонії відкриття ОІ-2018, прийняла рішення завершити кар'єру.

Нагадаємо, що Олена пропускає перші дві гонки Олімпіади.