Біатлон на Олімпіаді: Фуркад драматично "застрелився" в індивідуальній гонці

24,6 т.
Біатлон на Олімпіаді: Фуркад драматично 'застрелився' в індивідуальній гонці

На Олімпійських іграх в Пхенчхані відбулася неймовірна індивідуальна гонка з біатлону серед чоловіків, яка перетворилася на справжній трилер.

Головною драмою став виступ кращого біатлоніста світу Мартена Фуркада. Він до останнього йшов першим, проте драматично позбувся золотої медалі, "застрелившись" на четвертому вогневому рубежі. Вибивши 18 мішеней з 20-ти, француз сенсаційно пустив останні патрони "в молоко", і в результаті залишився без подіуму, опинившись п'ятим.

Читайте: Біатлоністка збірної України розплакалася в прямому ефірі на Олімпіаді

Незважаючи на два промахи, Йоханнес Бе показав божевільну швидкість на трасі, відігравши штрафні хвилини і вигравши у конкурентів. Ця перемога стала для норвежця особливою, оскільки раніше він ніколи не завойовував олімпійських медалей.

"Срібло" здобув представник Словенії Яків Фак, а третім фінішував біатлоніст збірної Австрії Домінік Ландертінгер.

Читайте: "Прикро!" Російська біатлоністка поскаржилася на наплювацьке ставлення на Іграх в Пхенчхані

Кращим у складі збірної України став Артем Тищенко. Він став одним з трьох біатлоністів, які показали бездоганну стрільбу, вибивши 20 мішеней з 20-ти. В результаті Тищенко виявився 29-м.

Володимир Семаков фінішував 31-м, Артем Прима показав 46-й результат, а Сергій Семенов не увійшов до топ-50.

Нагадаємо, напередодні жіноча індивідуальна гонка завершилася Найгучнішою сенсацією .