Олімпіада-2016. Колишній українець вирвав у росіянина медаль у веслуванні

30,4 т.
Сергій Тарновський

На Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро відбувся заплив на каное на дистанції 1000 м. Найдраматичніша боротьба розпочалася за бронзову медаль, де переможця визначив фотофініш. Ним став екс-українець Сергій Тарновський, який представляє Молдову.

Наш колишній співвітчизник упродовж всієї гонки йшов позаду росіянина Іллі Штокалова. Однак на останніх метрах дистанції Тарновський реалізував неймовірний спурт, завдяки якому він зумів вирвати "бронзу", випередивши суперника всього на 0,11 сек.

Читайте: Олімпіада-2016. "Спорт - це мир": українська легкоатлетка заступилася за Росію

Переможцем перегонів став німець Себастьян Брендель, а "срібло" завоював бразильський каноїст Кейруш Дос Сантос.

Зазначимо, що єдиний представник України Павло Алтухов, для якого ця Олімпіада стала дебютною, фінішував п'ятим. Наш 20-річний спортсмен відстав від топ-3 на 0,7 сек.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що знаменитий плавець із Криму відмовився виступати за Росію.