/ Хокей

Україна здобула вражаючу перемогу на ЧС з хокею: відеоогляд

39.6т Читати матеріал російською

Збірна України здобула першу перемогу на чемпіонаті світу-2019 у дивізіоні IB, який в ці дні проходить в столиці Естонії Талліні.

Наша команда не залишила шансів суперникам з Нідерландів, відвантаживши їм цілих вісім шайб – 8:1.

"Жовто-сині" відкрили рахунок наприкінці першого періоду зусиллями Андрія Міхнова. Голландцям вдалося забити шайбу у відповідь у другій 20-хвилинці, однак далі на льоду було видно тільки одну команду.

Україна здобула вражаючу перемогу на ЧС з хокею

Федерація хокею Нідерландів

Вже до другої перерви підопічні Андрія Срюбко мали перевагу в чотири шайби. А в заключному періоді українці засмутили "помаранчевих" ще тричі.

Нідерланди - Україна 1:8 (0:1, 1:4, 0:3) Шайби: 0:1. Андрій Міхнов (19:33), 1:1. Мейсон (27:23 - більш.). 1:2. Скрипець (32:40), 1:3. Мережко (32:51), 1:4. Лялька (33:25), 1:5. Мазур (36:00), 1:6 Міхнов (44:34 - більш.), 1:7 Лялька (49:49 - більш.), 1:8 Лялька (58:49 - більш.)

Таким чином наша команда заробила три очки і піднялася на п'яте місце в турнірній таблиці.

Відзначимо, що за підсумками кругового турніру найкраща команда Дивізіону IB підніметься до Дивізіону IA, а найгірша – опуститься до Дивізіону IIA.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кращий хокеїст Росії Олександр Овечкін осоромився в матчі НХЛ.