Учасників ЧС з хокею налякала російська радіація - останні новини хокей - Росія | Спорт Обозреватель 17 травня
Ви приймаєте участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Учасників ЧС з хокею налякала російська радіація

2.6тЧитати новину російською

Глава Міжнародної федерації хокею (IIHF) Рене Фазель заявив, що учасники юнацького чемпіонату світу 2018 року боялися радіації, тому побоювалися їхати до Челябінська і Магнітогорськ.

"При підготовці до турніру були обговорення з приводу радіації, учасники боялися їхати. Але ми в федерації дали гарантію, що ризику немає. І люди приїхали", - розповів Фазель в інтерв'ю Р-спорт.

Юнацький чемпіонат світу серед хокеїстів, якi не досягли 18 років? пройшов з 19 по 29 квітня в Челябінську і Магнітогорську. Турнір завершився перемогою збірної Фінляндії. У фіналі команда обіграла США. Третє місце зайняли шведи.

Нагадаємо, що 21 квітня юнацька збірна України з хокею в блискучому стилі вигралачемпіонат світу в Дивізіоні IB.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з хокею" на сайті "OBOZREVATEL".