/ Хокей

Росія виборола шосту перемогу поспіль на ЧС з хокею

Поєдинок 6-го туру пройде в Словаччині
32.3т Читати матеріал російською

В неділю 19 травня, в Братиславі на стадіоні імені Ондржеєм Непела в матчі чемпіонату світу з хокею - 2019 зіграли збірні Швейцарії та Росії.

Поєдинок розпочався о 21:15 за київським часом. Уже в першому періоді на 4-й хвилині Артем Анісімов відкрив рахунок в грі. На 27-й хвилині Микита Кучеров подвоїв перевагу "червоної машини". За 5 хвилин до фінального свистка все той же Кучеров встановив остаточний рахунок.

Для росіян це стало 6-й перемогою в шести матчах групового етапу ЧС.

Збірні Росії та Швейцарії грали на чемпіонатах світу 16 разів. Росіяни перемогли в 12 зустрічах, в двох матчах успіх святкували швейцарці, ще дві гри завершилися внічию. Останні вісім матчів завершилися перемогою російської команди.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в п'ятому турі групового турніру чемпіонату світу з хокею збірна Росії обіграла команду Латвії (3:1), при цьому втративши можливість оновити рекорд мундіалі.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з хокею" на сайті "OBOZREVATEL".