/ Хокей

Російський хокеїст зробив мерзенний вчинок під час матчу НХЛ і тут же кинувся у бійку: опубліковано відео

6.1т Читати матеріал російською

Російський хокеїст Микита Задоров відзначився хамським вчинком в матчі Національної хокейної ліги. Інцидент стався утретьому періоді, за рахунку 2:6 не на користь команди росіянина.

Гравець "Колорадо" вирішив зігнати всю злість за поразку, спробувавши виконати силовий прийом проти суперника з "Нью-Йорк Айлендерс". Однак замість цього вдарила його ногою в коліно. В результаті Скотт Мейфілд опинився на льоду, але пропустити поведінки росіянина просто не міг.

Американець миттєво скинув рукавички і вирішив помститися кривдникові у кулачному бою. Задоров охоче поліз в бійку, при цьому він отримав кілька важких ударів у голову. Проте, арбітри досить швидко розняли двох хокеїстів, покаравши їх п'ятьма штрафними хвилинами.

Як повідомляв "Обозреватель", кращого хокеїста Росії Олександра Овечкіна зацькували за епічність прогин перед Путіним.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "НХЛ" на сайті "OBOZREVATEL".