"Краматорськ", двічі закинувши в меншості, обіграв "Дніпро" в УХЛ

3,5 т.
'Краматорськ', двічі закинувши в меншості, обіграв 'Дніпро' в УХЛ

16 січня, в Дружківці стартував 26-й тур регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч - "Краматорськ" приймав "Дніпро".

Матч команди розпочали досить обережно, розуміючи, що ціна перемоги в цьому матчі - четвертий рядок у таблиці. Тільки в другій половині періоду клуби активніше стали атакувати ворота супротивників і створювати моменти біля воріт Короваєва і Хомутова, але голкіпери стримали натиск на свої ворота і залишили їх сухими.

Відкрити рахунок закинутим шайб команди змогли тільки на екваторі поєдинку, коли Гасніков з гострого кута прошив Короваєва. Однак, перевагою "щуки" володіли недовго - вже через три хвилини Гринкевич в меншості закинув свою другу шайбу в сезоні і зрівняв цифри на табло.

На старті третього періоду "Краматорськ" вдруге відзначився в меншості - Карпенко вперше в матчі вивів свою команду вперед. Таким рахунок протримався аж до останніх хвилин матчу - не допомогли "щукам" зрівняти рахунок ні навали на ворота Короваєва, ні шостий польовий на останніх хвилинах матчу.

Таким чином, краматорчани вдруге в сезоні обіграли "Дніпро" і повернули собі четверту сходинку в турнірній таблиці.

"Краматорськ" - "Дніпро" 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 0:1 Гасніков (Ратушний), 27:11; 1:1 Гринкевич (Жвачкін, менш.), 30:35; 2:1 Карпенко (менш.), 40:14;

Краматорськ: Короваєв (Шевчук); Пахмурін - Зуєв, Таран - Большаков, Люльчук - Воронін, Панков; Карпенко (К) - Ковальов - Кривошапкін, Гринь (А) - Столяренко - Сурсов, Ципнятов - Гринкевич - Жвачкін (А), Халін - Геворкян

Дніпро: Хомутов (Петров); Білоусов - Декало, Дорофєєв - Ратушний, Афанасьєв (К) - Матусевич, Сірченко - Болотін; Янішевський (А) - Гасніков (А) - Каракулько, Швецов - Крисанов - Целогородцев, Воробйов - Галєєв - Чернишенко, Ніконов - Борисов - Панасенко.