/ Хокей

Ковзаном по горлу: в матчі НХЛ сталася шокуюча НП – відео 18+

11.2т Читати матеріал російською

Канадський хокеїст Джонні Бойчук отримав страшну травму під час матчу Національної хокейної ліги (НХЛ), в якому його "Айлендерс" приймав "Торонто".

За півхвилини до кінця другого періоду за рахунку 4:1 на користь команди з Нью-Йорка 35-річний захисник отримав удар ковзаном суперника в шию. Бойчук в боротьбі за шайбу схльоснувся біля борту з нападаючим суперника Мітчеллом Марнер. Той, не втримавши рівноваги і падаючи на лід, полоснув Джонні по горлу.

Гравець "Айлендерс" відразу схопився за шию і за допомогою лікаря швидко покинув майданчик. На щастя, травма Бойчука виявилася несерйозною і він повернувся на лід у третій 20-хвилинці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український хокеїст Максим Ядловський здійснив епічний порятунок воріт, зайнявши місце в "рамці" замість голкіпера.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "НХЛ" на сайті "OBOZREVATEL".