15 жовтня • оновлено в 22:57

/ Хокей

Чемпіонат світу з хокею 2019: хто грає в 1/2 фіналу

20.6т Читати матеріал російською

На чемпіонаті світу з хокею, який цими днями проходить у Братиславі та Кошице, визначилися учасники півфінальних матчів.

Напередодні команди подарували вболівальникам незабутнє видовище. Особливо варто виділити поєдинок Канади і Швейцарії, в якому "кленові листки" неймовірним чином за 0,4 секунди до кінця третього періоду закинули рятівну шайбу, перевівши гру в овертайм. У додатковій п'ятихвилинці фавориту вдалося здобути перемогу.

Крім того, видовищним вийшло і північне дербі Швеції та Фінляндії, яке завершилося поразкою вже екс-чемпіонів світу — 4:5.

Semifinal Saturday is set for the #IIHFWorlds #RUSFIN #CANCZE

Публікація від IIHF (@iihfhockey)

До вашої уваги результати чвертьфіналів і пари півфіналістів.

25 травня. 20:15. Канада – Чехія

Як повідомляв OBOZREVATEL, на чемпіонаті світу з хокею відбулася історична подія.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з хокею" на сайті "OBOZREVATEL".