Брутальне місиво: в НХЛ зіграли найбільш безбашений матч сезону - опубліковано відео

10,9 т.

У поєдинку Національної хокейно ліги (НЛХ) між "Далласом" і "Флоридою" (6: 1) було зафіксовано 6 бійок, а гравці отримали в цілому 138 хвилин штрафу. Цей показник є рекордним для поточного сезону.

За підсумками гри найбільше штрафних хвилин отримала "Флорида" - 84, хокеїсти "Далласа" заробили на півгодини менше - 54 хвилини. Лідерами за даним показником стали гравці "пантер" Мішель Хейлі (39 хвилин) і Алекс Петрович (17), тоді як у "старс" більше за інших відзначилися форвард Радек Факсу (15) і захисник Діллон Хетерінгтон (12).

Читайте: Скандал дня! Російських хокеїстів усунули від Олімпіади-2018

Відзначимо, що конфлікти на льоду почався з бійки, коли травму отримав воротар "Флориди" Джеймс Раймер. У першому періоді билися форвард Антуан Руссель і захисник Кіт Яндл, захисники Діллон Хетерінгтон і Алекс Петрович, а форвард Радек Факсу спочатку влаштував розбирання з Мішелем Хейлі, а потім - з Дереком Маккензі.

У третьому періоді щось не поділили форварди Коннор Бріклі і Бретт Річі, а також нападник Джеймі Макгинн і захисник Стівен Джонс.

Як повідомляв "Обозреватель", вперше з 2007 року українець може виявитися в НХЛ.