ХК "Донбас" встановив унікальне досягнення в чемпіонаті України

1,6 т.
ХК 'Донбас' встановив унікальне досягнення в чемпіонаті України

У Харкові відбувся матч 21-го туру чемпіонату України між місцевою "Юністю" і "Донбасом". Донецький клуб здобув перемогу з рахунком 27:1, встановивши таким чином унікальне досягнення у вітчизняному хокеї. У матчі проти восьмої команди першості Анатолій Степанищев дав відпочити гравцям, які минулого тижня захищали кольори збірної України на олімпійському відборі в Японії, а також місце голкіпера Євгена Царегородцева, зайняв його тезка Євген Напненко. Також дебютувати отримав можливість молодий нападник Віктор Шахворостов.

Читайте: ХК "Донбас" обіграв основного конкурента і вийшов на перше місце в чемпіонаті України з хокею

Саме новобранцю донеччан вдалося стати героєм старту матчу: на свій рахунок Шахворостов записав першу і другу шайби у грі (до кінця матчу форвард оформив Пента-трик), а його партнери за перший період закинули ще п'ять разів. Відзначимо, що перша третина гри пройшла без єдиного видалення. Після перерви картина не змінилася. Гості продовжили домінувати на майданчику, глядачі знову побачили сім шайб за період, проте на цей раз одна з них була вже на рахунку харків'ян. Змінивший у середині періоду Євгена Напненка Богдан Дьяченко, мабуть, не встиг ще розігрітися і увійти в гру, як отримав неприємний кидок від Максима Богатирьова, з яким не зміг впоратися. У третьому періоді команда Анатолія Степанищева за 20 хвилин закинула у ворота суперника 14 сухих шайб! Підсумкові 27:1 оновили всеукраїнський рекорд, який раніше також належав "Донбасу" (у 2011 році сумські "Ворони" програли донеччанам 25:0).

Читайте: "Донбас" влаштував гольову феєрію в матчі з киянами

"Юність" - "Донбас" - 1:27 (0:7, 1:6, 0:14)

Нагадаємо, що вже в неділю "Донбас" і "Юність" зустрінуться на льоду Арени "Альтаїр" у Дружківці. Гра відбудеться 21 лютого о 15:00.