Російські хокеїсти влаштували масову бійку у фіналі КХЛ

5.9тЧитати новину російською

Третьий матч фіналу Західної конференції КХЛ у Ярославлі між місцевим "Локомотивом" і пітерським СКА ознаменувався грандіозним замісом. Російські хокеїсти влаштували масову бійку під час гри.

Інцидент із обопільними розбірками і рукоприкладством з обох сторін стався під час другого періоду біля воріт "Локо". Якуб Накладал і Олександр Барабанов почали штовхатися після того, як кіпер господарів зафіксував шайбу. Далі все переросло в бійку, в якій взяли участь всі, хто був на льоду.

За підсумками цього моменту "Локомотив" залишився в меншості. У складі ярославської команди видалені Стаффан Кронвалль (2 хвилини за грубість і 5 - за бійку), Максим Тальбо (5) і Якуб Накладал (5). У СКА - Ілля Каблуков (5 хвилин), Олександр Хохлачев (5) і Єгор Риков (5).

Варто зазначити, що сам матч завершився перемогою "залізничників" в овертаймі з рахунком 2:1.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що російський хокеїст спровокував масову бійку, покалічивши відразу трьох суперників.

Читайте всі новини по темі "КХЛ" на сайті "Обозреватель".

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!