"Донбас" влаштував гольову феєрію у матчі з киянами

3,1 т.
'Донбас' влаштував гольову феєрію у матчі з киянами

У понеділок, 1 лютого, в першому матчі домашньої серії ХК "Донбас" з великим рахунком взяли гору над київською "Крижинкою-Компаньйон". Рахунок гри в Дружківці - 23:0.

Вгадати малюнок ігр донеччан з представниками "молодий четвірки" чемпіонату нескладно. Перші атакують - другі намагаються оборонятися. У цьому матчі зберігати рівність в рахунку гостям вдавалося трохи менше півтори хвилини - Короп бахнув від "синьої", а Докшін результативно зіграв на "п'ятачку", повідомляє прес-служба "Донбасу".

Ще у стартовій 5-хвилинці господарі ефектно подвоїли свою перевагу. Петрухно від лівого борту віддав на вільного від опіки Микиту Буценка і той з двох метрів розстріляв свого беззахисного тезку Петленко. Незабаром "Крижинка" отримала можливість розіграти чисельну більшість, але замість організації власних атак - знову пропустила. Вміння забивати в меншості продемонстрував Сергій Кузьмик, який, до слова, закинув свою другу шайбу при грі "4х5" (у матчі 14-го туру 95 номер донеччан закинув київським "Рапіду").

Читайте: ХК Кременчук - ХК Компаньйон - 23-0: відео матчу

А тому, опинившись на екваторі періоду втрьох, завдання "Крижинки" зберегти ворота на "замку" була, мабуть, нездійсненним. Вирок виконав Петрухно, вистріливши з середньої дистанції традиційно для себе - потужно і точно.

Ще до першої паузи спочатку Руслан Ромащенко більярдним по точності ударом вразив нижній кут кидком від синьої лінії, а потім рахунок до позначки 6:0 довів Сергій Бабинець, який оформив своє 100 очко в чемпіонаті (34+66).

Бомбардувати ворота опонентів господарі продовжили у другому періоді. На екваторі матчу, коли рахунок вже був 11:0 Петленка в "рамці" замінив Антон Дорош і менш ніж через 10 секунд пропустив - з прострільної передачі Толстушка, дубль оформив Буценко. А на другу перерву команди пішли за рахунку 15:0 - ще один дубль на рахунку Журуна.

Читайте: Канадський хокеїст довів до сліз дитини: зворушливе відео підірвало інтернет

Далі більше. На 40-й секунді продовжив побиття киян Кочетков, а за хвилину до кінця завершив Катрич.

"Донбас" - "Крижинка-Компаньйон" - 23:0 (6:0, 9:0, 8:0).

Шайби: 1: 0 Докшін (Кочетков, Карпо), 1:25, 2: 0 Буценко (Петрухно, Бабинець), 4:06, 3: 0 Кузьмик (Григор'єв), 05: 49-мен, 4: 0 Петрухно (Толстушко ) -бол, 14:12, 5: 0 Ромащенко (Кузьмик, Катрич), 18:18, 6: 0 Бабинець (Петрухно, Буценко), 19:25, 7: 0 Никифоров (Горище, Варламов), 21:51, 8: 0 Кузьмик (Ромащенко, Григор'єв), 23:02, 9: 0 Бабинець (Петрухно, Буценко), 24:18, 10: 0 Журун (Докшін, Кочетков), 25:38, 11: 0 Горище (Варламов, Таран ), 26:55, 12: 0 Буценко (Толстушко), 30:12, 13: 0 Петрухно (Захаров, Толстушко), 33: 46-бол, 14: 0 Никифоров (Варламов), 35: 30-бол, 15: 0 Журун (Горбань), 38:27, 16: 0 Бабинець (Толстушко, Петрухно), 40: 40-бол, 17: 0 Кочетков (Журун), 45:32, 18: 0 Докшін (Кочетков), 46:08, 19: 0 Никифоров (Ромащенко, Горище), 47:35, 20: 0 Буценко (Толстушко), 49:39, 21: 0 Захаров (Бабинець, Толстушко), 52:51, 22: 0 Докшін (Горбань, Журун), 57:18, 23: 0 Катрич (Кузьмик, Григор'єв), 59:12.