/ Хокей

Чемпіонат світу з хокею: збірна США зазнала сенсаційної поразки, Канада обіграла Чехію

6.4т Читати матеріал російською

На чемпіонаті світу з хокею-2017 відбулася перша гучна сенсація. Збірна США несподівано програла в стартовому матчі Німеччини. Поєдинок завершився перемогою Бундестім із рахунком 2:1.

Німці досить агресивно почали зустріч, нічим не поступаючись іменитому супернику. А за кількістю ударів номінальні гості, гнані в Кельні рідними вболівальниками, і зовсім перевершували американців.

Рахунок у середині першого періоду відкрив Рідер. Практично в цей же час, але вже в другій 20-хвилинці США відновили статус-кво зусиллям Мерфі. І все ж вирішальне слово було за Німеччиною, яка реалізувала більшість - відзначився Хагер.

У свою чергу інший фаворит турніру Канада не зазнала особливих проблем у поєдинку з Чехією (4:1). "Кленові" вразили ворота суперника в кожному з періодів, пропустивши лише одного разу.

Як повідомляв "Обозреватель", Росія і Білорусь влаштували розбірки на старті чемпіонату світу.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з хокею" на сайті "OBOZREVATEL".