Знаменитий російський хокеїст Овечкін зробив підлість у НХЛ

7.7тЧитати новину російською

Російський нападник "Вашингтон Кепіталс" Олександр Овечкін підлим прийомом травмував захисника "Бостон Брюінс" Брендона Карло в матчі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги (НХЛ).

Епізод стався у першому періоді. Овечкін штовхнув Карло на борт, коли той гальмував, відхилившись назад. У результаті захисник вдарився головою, його відвели в роздягальню. Росіянин вибачився за те, що сталося.

Зустріч завершилася перемогою "Вашингтона" з рахунком 3:1, Овечкін відзначився передачею.

Нагадаємо, що недавно в матчі регулярного чемпіонату НХЛ "Вашингтон Кепіталс" - "Бостон Брюінс" стався неординарний епізод. Олександр відправив у нокдаун арбітра, вирубивши його шайбою. Інцидент відбувся в середині першого періоду за рахунку 1:0 на користь гостей.

Читайте всі новини по темі "НХЛ" на сайті "Обозреватель".