Збірна України здобула ефектну перемогу на чемпіонаті світу з хокею

13,8 т.

Збірна України з хокею здобула другу перемогу на чемпіонаті світу в Дивізіоні ІВ. Наша команда впевнено розібралася з господарями турніру хорватами - 4: 1.

Уже в першому періоді українська команда двічі вразила ворота суперника, чим суттєво полегшила собі завдання.

Незважаючи на те, що гості отримали шайбу в роздягальню, це навпаки завело "жовто-синіх". Підопічні Олександра Савицького через шість хвилин після початку другої 20-хвилинки відзначилися ще двічі.

Наші володіли незаперечною перевагою до фінальної сирени, але рахунок так і залишився незмінним.

Свій наступний матч збірна України проведе 20 квітня з Естонією.

Читайте: 15 хокеїстів збірної Росії попалися на допінгу напередодні чемпіонату світу

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ УКРАЇНА - ХОРВАТІЯ

Україна - Хорватія - 4: ??1 (2: 1, 2: 0, 0: 0)

шайби:

1: 0 - Чернишенко - 2:28

2: 0 - Ісаєнко (Петранговський) - 14:39

2: 1 - Микулич (Ярцов) - 18:06

3: 1 - Захаров (Бабинець) - 20:13

4: 1 Шафаренко (Міхнов, Алексюк - бол. 5 на 3) - 26:10

Як повідомляв "Обозреватель", у стартовій грі українці розгромили команду Румунії .