"Донбас" відірвався від киян у чемпіонаті України

4,0 т.
'Донбас' відірвався від киян у чемпіонаті України

У Дружківці в першому матчі дев'ятого туру чемпіонату України "Донбас" розгромив недавнього учасника єврокубка "Кременчук" з рахунком 5:0.

Вирішальними стали три хвилини у другому періоді, за які господарі майданчика закинули чотири шайби. Відзначилися Денис Петрухно, Ілля Докшин, Микита Буценко та Євген Нікіфоров.

Дивіться: ХК Донбас - ХК Кременчук - 5-0: відео матчу

У заключному періоді Буценко довів рахунок до розгромного, а воротар "Донбасу" Євген Царегородцев зміг оформити свій перший сухий матч у сезоні, причому заключні півтори хвилини гості грали вп'ятьох проти трьох.

Завдяки цій перемозі донеччани тепер на чотири очки випереджають столичний "Дженералз" і на п'ять - "Кременчук", але у киян ще гра в запасі.

Читайте: Легенда українського хокею розірвав контракт з російським клубом

Чемпіонат України. 9-й тур

"Донбас" - "Кременчук" - 5:0 (0:0, 4:0, 1:0)

Голи: 1: 0. Петрухно (Докшин, Горище), 26:27, 2: 0. Докшин (Никифоров, Куцевич), 27:24, 3: 0. Буценко (Ігнатенко), 28:35, 4: 0. Никифоров (Куцевич, Докшин), 29:40, 5: 0. Буценко (Бабинець, Толстушко), 47:33.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що під час матчу КХЛ російському хокеїстові порізали ковзаном горло.