Конкурс

/Новини футболу

"Зеніт" з Ракицьким осоромився в Лізі Європи

36.5тЧитати матеріал російською

Пітерський "Зеніт" програв "Фенербахче" на виїзді в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з рахунком 1:0. Український новачок російського клубу Ярослав Ракицький вийшов у стартовому складі і на 5-й хвилині отримав жовту.

Турецька команда домінувала на полі до перерви і в середині першого тайму вийшла вперед. Після подачі з кутового м'яч від спини футболіста "Зеніта" відскочив до Слімані, який переправив снаряд у сітку воріт суперника.

У гостей був відмінний шанс зрівняти рахунок, проте Мак з 11-метрової позначки не зумів переграти воротаря.

У другому таймі "Зеніт" зумів відсунути гру від своїх воріт, проте забити гол на виїзді так і не зумів.

Матч-відповідь "Зеніту" і "Фенербахче" відбудеться 21 лютого в Санкт-Петербурзі. Початок зустрічі - о 19:55.

"Фенербахче" Туреччина – "Зеніт" Росія 1:0
Гол: 1:0 – 21 Сліману.
"Фенербахче" – Текін, Чіфтпинар, Калдирим, Ісла, Шкртел, Жаілсон, Мозес (Потук, 84), Вальбуена (Нойштедтер, 90), Топал, Елмаз (Айю, 72), Слімані.
"Зеніт" – Луньов, Іванович, Набіуллін (Смольніков, 61), Анюков, Ракицький, Мак (Маркізіо, 85), Барріос, Краневіттер, Ернані, Дріуссі (Азмун, 74), Дзюба.
Попередження: Ракицький (5), Ісла (14), Чіфтпинар (31), Анюков (40), Мак (68).

Як повідомляв OBOZREVATEL, фанатів російського "Зеніту" атакували в Туреччині перед матчем Ліги Європи проти "Фенербахче". Ультрас турецького клубу напали на автобус з уболівальниками суперника.