Збірна Росії з футболу зганьбилася в матчі з азіатами

28,4 т.
Збірна Росії з футболу

Збірна Росії з футболу не змогла обіграти команду Ірану в контрольному матчі в рамках підготовки до чемпіонату світу-2018. Зустріч на "Казань-Арені" завершилась із рахунком 1:1.

Рахунок зустрічі на 57-й хвилині відкрили представники азіатської країни. Господарям вдалося зрівняти рахунок на 74-й хвилині.

Росія - Іран 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - 57 Сердар Азмун, 1:1 - 74 Полоз.

Росія - Луньов, Кутепов, Васін (Джікія, 46), Фернандес (Самедов, 66), Кудряшов, Тарасов (Кузя, 64), Рауш, Єрохін, Олексій Андрійович Міранчук (Полоз, 56), Кокорін, Смолов (Заболотний, 83).

Читайте: "Кращий помічник". Збірну Росії висміяли в мережі за несподівану статистику в матчах

Раніше в мережі висміяли дивний стадіон у Росії побудований до ЧС-2018, порівнявши реальні трибуни з неіснуючими з відомого фантастичного фільму.