Ярмоленко забив ефектний гол "Манчестер Юнайтед"

208,8 т.
Ярмоленко забив ефектний гол 'Манчестер Юнайтед'

Український футболіст "Вест Хема" Андрій Ярмоленко відзначився забитим голом у переможному матчі 6-го туру чемпіонату Англії в Прем'єр-лізі проти "Манчестер Юнайтед" (2:0).

Ярмоленко вийшов у стартовому складі й відкрив рахунок у поєдинку. На 43-й хвилині Нобл зіграв на Андерсона, Феліпе в дотик скинув на Андрія, той підробив м'яч під ліву і пробив точно в дальній кут метрів із п'ятнадцяти. Це другий м'яч у сезоні для нашого співвітчизника.

На 89-й хвилині Ярмоленка замінили. Коли він йшов із поля, весь Олімпійський стадіон у Лондоні встав, і проводив українця оваціями.

Читайте: "Повинно бути менше": Ярмоленко сказав, чого не варто робити гравцям "Динамо"

Як повідомляв OBOZREVATEL, 31 серпня Ярмоленко забив свій перший гол після тривалої перерви, пов'язаної з реабілітацією для вирішення проблем зі здоров'ям.

Гол Андрія виграв в голосуванні уболівальників "Вест Хема" за кращий забитий м'яч команди в серпні.

Нагадаємо, що Ярмоленко отримав важку травму в жовтні 2018-го. У 29-річного футболіста збірної України діагностували розрив ахілла.